Armend Shabani godet me këngën e re 'Inati'

  • 26 qershor 2019 - 20:18
Armend Shabani godet me këngën e re 'Inati'

Këngëtari i njohur Armend Shabani, i cili është shumë aktiv me mbrëmje muzikore live dhe me dasma, së fundmi, ka publikuar këngën e tij më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"Inati", mban titullin kënga më e re, e cila vjen përplot ritëm, dhe me një interpretim fantastik nga Armend Shabani.

(Kosova Sot Online)