Mbani frymën,Jonida Maliqi shfaqet në bikine dhe …

  • 27 qershor 2019 - 12:58
Mbani frymën,Jonida Maliqi shfaqet në bikine dhe …

Këngëtarja nga Shqipëria Jonida Maliqi nuk e ka problem të dal e të bëj foto me bikine.

Ajo ka mahnitur ndjekësit e saj me imazhin që e ka publikuar, shkruan Kosova Sot Online.

Këngëtarja shfaqet e veshur me një palë bikine të zeza dhe një këmishë transparente të gjatë sipër.

Bukuroshja shqiptare dukej shumë seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

(Kosova Sot Online)