Alketa bie në rërë dhe e prek gjoksin me…

  • 28 qershor 2019 - 16:46
Alketa bie në rërë dhe e prek gjoksin me…

Ka nisur pushimet.

Alketa Vejsiu ka hedhur një fotografi në Instagram me të cilin i ka mahnitur gjithë ndjekësit e saj.

Ajo shihet e shtrirë në rërë e veshur veç me bikine.

Duke e prekur tokën, gjithë vëmendjen e mori gjoksi i saj bombastik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ALKETA VEJSIU (@alketavejsiu) on

(Kosova Sot Online)