Motrat Mustafa publikojnë këngën e re 'Dasma'

  • 30 qershor 2019 - 16:08
Motrat Mustafa publikojnë këngën e re 'Dasma'

Sezona e dasmave dhe ahengjeve familjare, u pasurua edhe me një këngë të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Janë pikërsiht Motrat e famshme  Mustafa: Safetja dhe Sahidja, ato që kanë publikuar këngën më të re "Dasma", e cila padyshim do jetë hiti i radhës në repertuarin e tyre.

Premierë:

(Kosova Sot Online)