Ronela Hajati e zjarrtë me bikini

  • 02 korrik 2019 - 10:46
Ronela Hajati e zjarrtë me bikini

Këngëtarja Ronela Hajati është e njohur për format e saj të bëshme, dhe për linja mjaft sensuale.

Këtë të hënë ajo ka befasuar duke publikuar fotografi me bikini, dhe me një trup “bishë”.

E kthyer në super formë, Ronela pozon me bikini tejet të vogla. Këto fotografi të sajat kanë marrë komente dhe pëlqime të shumta, duke u komplimentuar pa masë.

(Koosva Sot Online)