Fatlume Popovci godet me këngën 'S'ta fal'

  • 03 korrik 2019 - 20:57
Fatlume Popovci godet me këngën 'S'ta fal'

Këngëtarja sharmante Fatlume Popovci, ka publikuar këngën e saj më të re, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

"S'ta fal", mban titullin projekti më i ri i këngëtares, këngë e cila vjen përplot ritëm dhe një goditje në shenjë me interpretimin e Fatlumes.

(Kosova Sot Online)