Premierë: Kënga më e re e Eni Koçit dhe Lindonit: 'Bella'

  • 04 korrik 2019 - 17:30
Premierë: Kënga më e re e Eni Koçit dhe Lindonit: 'Bella'

Padyshim vitin 2019 do ta mbajë gjatë në mend, këngëtarja e njohur Eni Koçi, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".
Pasi këtë vit, ka lansuar një sërë projektesh, që kanë rezultuar të sukseshme.

E i fundit,  e sapo publikuar, është kënga "Bella", e cila vjen me një interpretim fantastik, ashtu siç dinë vetëm Eni Koçi dhe Lindon.

Premierë:


(Kosova Sot Online)