Rita pozon lakuriq në orët e vona, pendohet dhe foton e fshin menjëherë

  • 06 korrik 2019 - 09:22
Rita pozon lakuriq në orët e vona, pendohet dhe foton e fshin menjëherë

Rita Ora u fotografua nudo në mesnatë.

Rita Ora ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, në të cilen u shfaq tërësisht e zhveshur.

Këngëtarja këtë fotografi e realizoi gjatë përgatitjes për performancë, duke lënë të gjithë ndjekësit pa fjalë.

Ajo mbrëmë performoi në një festival në Finlandë, ku dhuroi performancë plot energji, e pas saj mori rrugën për në Gjermani.

“Oh Përshëndetje”, është mbishkrimi që Rita ia la fotos provokuese, në të cilën gjoksin e mbuloi me një figurë, shkruan lajmi.net

Kujtojmë se “Ritual” titullohet projekti i fundit nga Rita Ora, ndërsa teksa po mban koncerte në vende të ndryshme, ajo po punon për këngë të reja.

Image

(Kosova Sot Online)