Ledri sot ka festë, kjo është arsyeja

  • 10 korrik 2019 - 15:48
Ledri sot ka festë, kjo është arsyeja

Një prej rep artistëve më të suksesshëm shqiptar, padyshim se është edhe Ledri Vula, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

I cili sot më shumë se asnjëherë ka arsye për të qenë i lumtur, pasi pikërisht sot feston ditëlindjen dhe mbush plot 33 Pranvera, derisa profili i tij në Instagram, është mbusjur me urime nga familarë, kolegë e fansa.

Me këtë rast urime dhe nga ne shëndet e mbarësi në jetë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula) on


(Kosova Sot Online)