Arta Bajrami përplot sharm publikon këngën 'S'ke ditë mem dashtë'

  • 16 korrik 2019 - 17:31
Arta Bajrami përplot sharm publikon këngën 'S'ke ditë mem dashtë'

Kur pjesa më e madhe e kolegeve të saja kanë publikuar këngë ritmike, këngëtarja e njohur Arta Bajrami, ka vendosur ta sjellë një baladë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online". 

'S'ke ditë mem dashtë', mban titullin kënga më e re e Arta Bajramit, derisa në skenat e videoklipit, këngëtarja shfaqet përplot sharm dhe me interpretim fantastik.

Premierë:

(Kosova Sot Online)