Këngëtarja shqiptare tregon këmbët dhe super veturën luksoze

  • 17 korrik 2019 - 14:06
Këngëtarja shqiptare tregon këmbët dhe super veturën luksoze

Jeton si në parajsë.

Bukuroshja shqiptare, Ledina Celo, ka hedhur dy fotografi në Instagram ku mahniti me pamjen e saj.

Kjo se, këngëtarja tregoi dy gjëra në dy foto. 

E para, janë këmbët e saj seksi ndërsa e dyta është vetura luksoze e saj!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ledina Celo (@ledinacelo) on

(Kosova Sot Online)