Olta Boka ka një porosi: 'Asnjëherë mos shkoni në shtrat të çmendur'

  • 17 korrik 2019 - 15:38
Olta Boka ka një porosi: 'Asnjëherë mos shkoni në shtrat të çmendur'

Këngëtarja e dashur për publikun Olta Boka, përherë është e matur në deklaratat që jepë para opinionit publik, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa së fundmi, këngëtarja ka ardhë me një porosi për fansat e saj: "Asnjëherë mos shkoni në shtrat të çmendur ... dhe gjithmonë hiqni përbërjen tuaj".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by O L T A B O K A (@oltabokaofficial) on


(Kosova Sot Online)