Shikojeni videon: I dashuri ia lëpin... Dua Lipës

  • 18 korrik 2019 - 14:35
Shikojeni videon: I dashuri ia lëpin... Dua Lipës

Një video e tyre u bë virale në rrjetet sociale.

Ka qenë aktori kosovar, Jeton Zogjani i cili në llogarinë e tij në Facebook ka hedhur një video të Dua Lipës dhe të dashurit të saj të ri.

Në video shihet se si Anwar po ia lëpinte kokën Duas. 

“Nau paska qart dhandrri” janë fjalët që Zogjani ia la videos.

 

Nau paska qart dhandrri! ë

Posted by Jeton Zogjani on Thursday, July 18, 2019

(Kosova Sot Online)