Pandora ft. Adnan Daci godasin me duetin 'Pasha ty'

  • 18 korrik 2019 - 17:58
Pandora ft. Adnan Daci godasin me duetin 'Pasha ty'

Që kjo Verë të jetë tamam për disponimin tuaj, kanë menduar dy këngëtarët e njohur Pandora dhe Adnan Daci, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Ata sapo kanë publikuar duetin "Pasha ty", një këngë e mrekullueshme, përplot ritëm, me një videoklip që i shkon për shtati stinës, dhe ç'është e rëndësishmja një interpretim i shkëlqyer nga të dy.

Premierë vetëm në "Kosova Sot Online:


(Kosova Sot Online)