Enca si një 'tigreshë' e vërtetë, nuk e 'zbusin' as leopardët

  • 18 korrik 2019 - 22:47
Enca si një 'tigreshë' e vërtetë, nuk e 'zbusin' as leopardët

Njëra prej këngëtareve më seksi në estradën shqiptare, është edhe Enca Haxhia, shkruan gazeta "Kosova Sot Online.

Këngëtarja në profilin e saj në Instagram ka postuar një fotografi ku shfaqet e veshur si tigreshë, dhe duket si përherë një pehri e vërtetë.

Por ajo që ka zgjuar kureshtjen, e ndjekësve të saj në rrjetet sociale, është fjalia: " Kafsha ime e preferuar është leopardi", se kush i ka thënë, mbetet enigmë!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca) on

(Kosova Sot Online)