Noizy ka 1 hit të ri për verën, sjell ‘Nuk kan besu’

  • 21 korrik 2019 - 11:24
Noizy ka 1 hit të ri për verën, sjell ‘Nuk kan besu’

Është bërë një traditë e përvitshme që vip-at të vijnë me hite vere dhe këtë herë është radha e Noizyt i cili ka prezantuar dje këngën e tij të re.

Prej disa ditësh reperi kishte njoftuar se po vjen me një këngë të re dhe projekti më në fund është publikuar sot.

Kënga mban titullin "Nuk kan besu" dhe është pëlqyer aq shumë sa brenda pak minutash ka arritur mijëra shikime në Youtube.

Tekstin e këngës e ka shkruar vetë Noizy i cili në klip shfaqet me miqtë, anëtarët e grupit OTR, me Ferrarin e tij, duke gatuar, duke u argëtuar, duke kërcyer e në shumë skena të tjera.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on

(Kosova Sot Online)