Miriam Cani e bukur dhe e thjeshtë në foton e fundit

  • 25 korrik 2019 - 09:49
Miriam Cani e bukur dhe e thjeshtë në foton e fundit

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Miriam Cani çdo herë di të duket simpatike dhe e këndshme. 

Si një personazh publik, nuk është se ekzpohet edhe aq shumë në rrjetet sociale,shkruan Kosova Sot Online.

Së fundi, ajo ka postuar një foto, ku padyshim duket për bukuri.

Kujtojmë se  Cani është e martuar me këngëtarin Alban Skënderaj, dhe të dy janë në pritje të fëmijës së dytë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

(Kosova Sot Online)