Rashel Kolaneci provokon nga Greqia: E zhveshur dhe çokollatë në ishullin e famshëm

  • 28 korrik 2019 - 16:23
Rashel Kolaneci provokon nga Greqia: E zhveshur dhe çokollatë në ishullin e famshëm

Seks-simboli i ekraneve shqiptare, Rashel Kolancei vijon pushimet e saj të gjata në ishullin grek Mykonos.

Herë pas herë bukuroshja poston foto provokuese, ku shfaq linjat e saj.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto ku shfaq ngjyrën e re që ka marrë falë rrezeve të diellit.

Image

(Kosova Sot Online)