Dafina Zeqiri 'nxehet' keq, ja arsyeja

  • 28 korrik 2019 - 18:07
Dafina Zeqiri 'nxehet' keq, ja arsyeja

Dafina Zeqiri ka bërë një postim jo fort të zakontë.

Ajo ka ‘goditur’ paksa rëndë disa persona që e kanë kritikuar atë.

Ky është postimi i saj në instagram:

“Fakt osht qe i kom do “invisible” balls ma tmdhaja se krejt qata “djem”, mfal “burra” hm mfal jo... “Dh..” qe shkrujt komente absurde edhe sdijn maspari me respektu motrat/ nenen e vet! Sidomos do/do femna? Qe hiq e hiq ma mir vetvetes sja boni kur shkoni edhe komentoni sene palidhje veq pse skeni “balls” me jetu per veten tonde! But SHOUT OUT to all the REAL ONES ???????? se Muziken dhe performancen e boj per QEFF shkaku juve! Ju Dua”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ë ë ë ë ë ë (@dafina.zeqiri) on

(Kosova Sot Online)