Kevina “thyhet në mes” në Ibiza dhe nuk lë gjë pa nxjerrë sheshit

  • 30 korrik 2019 - 08:35
Kevina “thyhet në mes” në Ibiza dhe nuk lë gjë pa nxjerrë sheshit

Ekspozimi i trupit të saj po bëhet çdoherë e më shumë në rrjetet sociale.

Kjo se, çdo foto që Kejvina Kthella e publikon, menjëherë shpërndahet kudo nëpër këto rrjete

Bukuroshja ka hedhur sot një imazh në Instagram ku shihet se është në Ibiza dhe pozoi në plazh.

Edhe pse duke mbajtur rërën, Kejvina dukej fort seksi.

Image

(Kosova Sot Online)