Luana ia qet flakën Monte-Carlos

  • 30 korrik 2019 - 10:04
Luana ia qet flakën Monte-Carlos

Prej disa ditësh moderatorja dhe këngëtarja  Luana Vjollca ka nisur pushimet. Ajo së bashku me të dashurin kanë zgjedhur për pushime  Monte-Carlon.

Herë pas here, Luana ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj foto, ku shfaq linjat seksi,shkruan Kosova Sot Online.

Së fundmi, moderatorja ka publikuar edhe hotelin ku është akomoduar.

Ajo ndodhet në “Hôtel de Paris Monte-Carlo”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

(Kosova Sot Online)