Frontmeni i 'Elites 5': Kush ka vajza botën ka

  • 30 korrik 2019 - 21:16
Frontmeni i 'Elites 5': Kush ka vajza botën ka

Frontmeni i grupit legjendar "Elita 5", Arif Ziberi, i cili muzikës rok i ka falur ndër këngët më të bukura shqipe, vazhdon të jetë fuqishëm në skenë, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Së fundmi, ai ka qenë prezent në një aheng, së bashku me tri vajzat e tija, ku përmes një fotografie, këngëtari ka shkruar: "Kush ka vajza, botën ka", që ka marrë shumë pëlqime nga fansat dhe miqtë.

 

Kush ka vajza botën ka ë

Posted by Arif Ziberi on Tuesday, July 30, 2019

(Kosova Sot Online)