Ja pse Tayna nuk del me shoqet e saj

  • 31 korrik 2019 - 12:09
Ja pse Tayna nuk del me shoqet e saj

Tayna është kthyer në një nga reperet më të komentuara në media që kur publikoi videoklipin e parë e deri më sot që numëron hite të njëpasnjëshme dhe sukses të paparë.

 Ajo është shumë aktive si me koncerte, projekte muzikore apo edhe në rrjetet sociale ku i mban të përditësuar ndjekësit e saj.

Mirëpo ata që po e vuajnë këtë famë të Taynas janë pikërisht miqtë e saj pasi ajo s’ka kohë të dalë me ta.  

Lidhur me këtë, reperja ka publikuar një meme për ndjekësit e saj e cila nënkupton që gjatë kohës kur ajo nuk mundet të dalë me shoqërinë, është e zënë duke numëruar paratë që fiton.

Mund të jetë për të qeshur, por siç duket është e vërtetë dhe jo më kot përflitet nëpër portale të ndryshme se reperja fiton shumë për një koncert.

Image

(Kosova Sot Online)