Shikoni sa është rritur vajza e Miriam Canit dhe Alban Skënderajt,kujt i ngjan ajo

  • 31 korrik 2019 - 13:26
Shikoni sa është rritur vajza e Miriam Canit dhe Alban Skënderajt,kujt i ngjan ajo

Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar gjatë ditës së sotme një foto mjaft të bukur të vogëlushes së saj Ameli,shkruan Kosova Sot Online.

E shohim vajzën e çiftit të njohur të këngëtarëve mjaft të rritur,e cila shumë shpejtë do të bëhet me motër ose vëlla.

 Vogëlushja ka marrë tipare nga të dy prindërit e saj si nga Albani ashtu edhe nga Miriami dhe duhet ta themi që Amelia është vërtet bukuroshe. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on

(Kosova Sot Online)