Loredana i habitë të gjithë me këtë paraqitje

  • 31 korrik 2019 - 16:54
Loredana i habitë të gjithë me këtë paraqitje

Rep artistja Loredana Zefi, krahas këngëve dhe mbrëmjeve muzikore ku po e shohim prezente gjithandej trojeve shqiptare, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Po është goxha aktive edhe në rrjetet sociale, së fundmi Loredana i ka habitë të gjithë me stilin shumë avangard.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Loredana (@loredana) on

(Kosova Sot Online)