U përfol se ndau Cooper nga Irina Shayk, Lady Gaga kapet mat në momente intime

  • 31 korrik 2019 - 18:04
U përfol se ndau Cooper nga Irina Shayk, Lady Gaga kapet mat në momente intime

Këngëtarja Lady Gaga rreth gjashtë muaj më parë u nda Christian Carino.

Më pas ajo u përfol se ishte në lidhje me aktorin Bradley Cooper dhe se ishte bërë shkak që ky i fundit të ndahej nga gruaja e tij.

Por së fundmi Gaga i ka habitur të gjithë sepse u fotografua duke u puthur me Daniel Horton.

Ditën e diel ajo është fotografuar duke u puthur në një bar afër plazhit puthur me inxhinierin e kastit të saj.

E mesa duke nuk ka qenë këngëtarja shkaku që Bradley Cooper u nda nga modelja Irina Shayk.

Ndërsa Daniel Horton me të cilin është fotografuan duke u puthur Lady Gaga ka punuar si inxhinier monitorues për këngëtaren që nga nëntori i vitit 2018.

Më parë ai ka qenë i martuar me aktoren Autumn Guzzard.

Image

 

Image

 

 

 

(Kosova Sot Online)