Big Mama i mahnitë të gjithë me sensualitetin e saj

  • 31 korrik 2019 - 22:17
Big Mama i mahnitë të gjithë me sensualitetin e saj

Krahas emisioneve të sukseshme që po i realizon, këngëtarja dhe prezantuesja e njohur Big Mama, po është shumë e angazhuar në dasma e kanagjegje, në veçanti në këtë periudhë, shkruan gazeta 'Kosova Sot Online".

E në fotografinë e fundit, ku shfaqet me fustan rozë, Bigu i ka mahnitur të gjithë me sensualitetin e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by BigMama (@bigitos) on

(Kosova Sot Online)