"Mbulohet"Rita Ora me...

  • 09 gusht 2019 - 13:12

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, që i ka prekur majat e suksesit anë e mbanë botës, është mjaft aktive me projekte muzikore. 

Në anën tjetër, Rita, është aktive edhe në rrjete sociale,  ku poston foto nga më të ndryshme nga jeta e saj  profesionale dhe nga ajo e  perditshme, shkruan Kosova Sot Online.

Ora, së fundi ka postuar një fotografi në instagram,ku ka treguar se ndodhet në Spanjë. Në fotografi Rita,  ka të vendosur një shami rreth kokës së saj dhe  me shumë stoli të vendosura në qafën dhe duart e saja. Pa dyshim, që Rita po duket shumë bukur dhe elegante si gjithmonë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

 

(Kosova Sot Online)