Yllka po i ‘çmend’ të gjithë me këtë fustan

  • 10 gusht 2019 - 15:38
Yllka po i ‘çmend’ të gjithë me këtë  fustan

Yllka Kuqi është këngëtarja nga Gjakova e që në publik u bë e njohur që daljen e parë në skenë.

Ajo ka luajtur vazhdimisht me stilet muzikore por edhe me dukjen e saj,por ajo vazhdon të jetë e suksesshme,shkruan Kosova Sot Online. 

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën ajo shfaqet e veshur me një fustan të bardhë dhe me stilt të veçant.

Image

(Kosova Sot Online)