Nëna e Rita Orës një ‘tigreshë’ e vërtet

  • 12 gusht 2019 - 13:23
Nëna e Rita Orës një ‘tigreshë’ e vërtet

Vera,nëna e Rita Orës  kohët e fundit është bërë një ‘ambasadore’ për të hequr gratë nga komplekset në lidhje me trupin e tyre, sidomos gratë më në moshë.

Nëna e këngëtares me famë botërore, është edhe psikiatre, ajo këtë verë vazhdimisht poston fotografi në të cilat shfaqet në bikini dhe rroba që i zbulojnë mjaft trupin seksi.

Edhe këtë ditë ajo e fillon me një foto ku shihet në një palë rroba të larjes të cilat kanë të vizatuar një tigër në pjesën e përparme.

Ajo e ka përshkruar foton duke thënë se të gjithë e kemi nga një tigër të fshehur brenda neve.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Ora (@veraora) on

(Kosova Sot Online)