Motrat Vjollca, njëra më "hot" se tjetra

  • 12 gusht 2019 - 14:42
Motrat Vjollca, njëra më

Njëra prezantuese dhe tjetra përveq që ushtron profesionin e prezantueses ka bërë edhe disa këngë, shkruan Kosova Sot Online.

Luana dhe Marina Vjollca janë dy motrat më të njohura të showbizit shqiptar.

Së fundmi ato kanë postuar një fotografi në të cilën duken shumë seksi dhe në formë.

Për më shumë shikoni fotografinë më poshtë:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Marina Vjollca (@marina_vjollca) on

 

(Kosova Sot Online)