Nora shfaqet e zjarrt me të kuqe

  • 13 gusht 2019 - 11:06
Nora shfaqet e zjarrt me të kuqe

Nora Istrefi vazhdon të jetë një ndër femrat më atraktive dhe seksi në estradën e Kosovës.

Në postimin e fundit ajo është shfaqur e veshur me një fustan ngjyrë të kuqe shumë të ngushtë që tregonte linjat e saj trupore,shkruan Kosova Sot Online.

Nora mund të quhet nje nënë super-seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

(Kosova Sot Online)