Loredana i vë të dëgjojë këngën e saj, reagimi i Hanës është kaq i bukur

  • 13 gusht 2019 - 12:06
Loredana i vë të dëgjojë këngën e saj, reagimi i Hanës është kaq i bukur

Loredana dhe Mozzik u bënë prindër për herë të parë dhe vajzën e tyre Hanën nuk e kanë mbajtur aspak larg syrit të publikut. Që në momentet e para, dyshja ka publikuar pamje të ëmbla të vogëlushes dhe mund të themi pa frikë se ajo ka vjedhur që tani zemrën e të gjithëve. Ditën e sotme, Loredana ka publikuar disa video të saj në ‘Instastory’ ku shfaqet duke dëgjuar disa këngë të tipit hip-hop dhe Hana duket shumë e gëzuar.

Në videon e fundit, këngëtarja i vë të dëgjojë këngën e saj dhe ajo reagon menjëherë duke qeshur sapo dëgjon zërin e mamasë. Pas lindjes së vajzës, Loredana nuk humbi aspak kohë, por vazhdoi të sjellë projekte të reja për publikun së bashku me Mozzik. Duket se këto projekte, i pëlqen edhe vogëlushja e tyre Hana.

 

blob:https://www.youtube.com/c2b90487-2064-4aba-9c0c-8869139501ee

(Kosova Sot Online)