Ua prezantojmë dashuritë e jetës së Albërie Hadërgjonajt

  • 13 gusht 2019 - 15:26
Ua prezantojmë dashuritë e jetës së Albërie Hadërgjonajt

Këngëtarja e njohur Albërie Hadërgjonaj, paralelisht me dasmat e shumëta ku është ftuar gjatë kësaj sezone për të kënduar, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Po vazhdon të jetë aktive edhe në rrjetet sociale.

Kësaj radhe përmes një postimi në Instastory, ka publikuar dy vajzat e saja: Anxhelinen dhe Agnesen, gjersa ka shkruar: Dashuritë e jetës time.

Image

(Kosova Sot Online)