Kështu e kallin atmosferën babë e bir midis Gjakove

  • 13 gusht 2019 - 15:41
Kështu e kallin atmosferën babë e bir midis Gjakove

Për këngëtarin e njohur Shkelzen Jetishin, flasin këngët e tij, që pavarësisht vitit të lansimit edhe sot vazhdojnë të këndohen e dëgjohen më ëndje nga publiku, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Derisa këtë zanat, nëse mund ta quajmë si të tillë, e ka trashëguar dhe djali i tij Korabi, poashtu këngëtar i dëshmuar tani.

E që të dy bashkë, babë e bir, e kanë kallur atmosferën gjatë një përformance në zemër të Gjakovës.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Korab Jetishi (@korabjetishi) on

(Kosova Sot Online)