Me kokën poshtë dhe të pasmet përpjetë, ‘çmendet’ Enca! Dredh vithet me bikini minimaliste

  • 14 gusht 2019 - 08:47
Me kokën poshtë dhe të pasmet përpjetë, ‘çmendet’ Enca! Dredh vithet me bikini minimaliste

Ajo rrëmben gjithmonë vëmendjen me format e saj të bëshme. Këngëtarja Enca Haxhia këtë herë ka thyer të gjitha pritshmëritë. Pa komplekse, buzë detit ajo ka dhuruar skena të zjarrta për të gjithë ndjekësit e saj.

Veshur me bikini të kuqe minimaliste, me kokën poshtë dhe të pasmet ngritur, Enca Haxhia ka dhuruar spektakël për fansat. Duke dredhur vithet , teksa dallgët ishin në sfond, këngëtarja ka përshëndetur ndjekësit me skena të zjarrta.

Video e postuar nga Enca në InstaStory:

(Kosova Sot Online)