Nora Istrefi tregon ‘asetet’ në fustan të shkurtë

  • 14 gusht 2019 - 11:29
Nora Istrefi tregon ‘asetet’ në fustan të shkurtë

Këngëtarja atraktive, Nora Istrefi, së fundi ka postuar një fotografi mjaft tërheqëse në rrjetin social “Instagram”, shkruan “Kosova Sot Online.

Nora në fotografi është veshur me një fustan të shkurtër me ngjyrë pink. Si duket Nora, qenka rrezitur mire, pasi që trupi i saj duket për mrekulli.

Istrefi, edhe pse është nënë e një vajzë, ajo din t’i ruaj format e saja trupore dhe të kujdeset për pamjen e saj në çdo detaj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi) on

(Kosova Sot Online)