Si do të reagojë Stresi pas kësaj fotoje të Kejsit?

  • 14 gusht 2019 - 13:08
Si do të reagojë Stresi pas kësaj fotoje të Kejsit?

Ndarja e reperit Stresi nga bashkëshortja, Keisi, ka bërë bujë javët e fundit në media dhe është komentuar gjatë për shkak se çifti u ndan pak para dasmës.

Para disa ditësh ndarjen e konfirmoi edhe Keisi e cila pëlqeu një koment në të cilin shkruhej se Stresi ishte pa fat që e humbi atë.

Keisi po vazhdon jetën e saj në Kanada dhe në foton e fundit të postuar në llogarinë e saj të Instagramit është shfaqur në super formë, e veshur me bluzë të shkurtër dhe xhinse shumë të grisura të cilat i ka ulur me dorë duke treguar më shumë se ç'duhet.

Ndërsa Stresi këto ditë po i kalon me shoqërinë dhe në videon e fundit është shfaqur duke u argëtuar me ta, por kuriozë jemi si do reagojë ai kur të shohë këtë foto të Keisit?

(Kosova Sot Online)