Edhe Xhensila Myrtezaj bëhet bionde

  • 14 gusht 2019 - 15:15
Edhe Xhensila Myrtezaj bëhet bionde

Trendit të ndryshimit të pamjes iu ka bashkuar edhe këngëtarja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj.

E njëjta është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan herë pas here me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme,shkruan Kosova Sot Online.

Këngëtarja Myrtezaj është shndërruar në bionde dhe duket se ky stil i shkon mjaft shumë asaj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

(Kosova Sot Online)