Tuna pozon si të ishte bijë e Hollywoodit, hije vendi po i ka

  • 14 gusht 2019 - 17:05
Tuna pozon si të ishte bijë e Hollywoodit, hije vendi po i ka

Ditë më parë, këngëtarja e njohur Tuna Sejdi publikoj këngën "Nuk ma do zemra", e cila po pëlqehet shumë  nga publiku, shkruan gazeta 'Kosova Sot Online'.

Këtë e vërtetojnë edhe mbrëmjet e shumëta muzikore, ku ajo po përformon dhe publiku i zjarrtë që po e suporton.

Derisa së fundmi, Tuna ka pozuar nga bregdeti si të ishte bijë e Hollywoodit, e që besa edhe hije vendi po i ka.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TUNA (@tunasejdi) on


(Kosova Sot Online)