Me fustan natë dhe shishe shampanje në dorë Beatrix Ramosaj nxit imagjinatën tek ndjekësit

  • 15 gusht 2019 - 12:03
Me fustan natë dhe shishe shampanje në dorë Beatrix Ramosaj nxit imagjinatën tek ndjekësit

Beatrix Ramosaj është një ndër këngëtaret më të talentuara dhe të dashura për publikun shqiptar dhe kosovar.

Ajo është shumë aktive në llogaritë e saj sociale duke ndarë me ndjekësit foto dhe video të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Beatrix ka nisur sezonin veror në plazh dhe ka disa ditë që po ndan me ndjekësit foto dhe video provokative në llogarinë e saj të Instagram-it.

Së fundmi, këngëtarja ka postuar një foto mjaft provokatike në llogarinë e saj të Instagramit, e veshur me një fustan nate ndërsa në dorë mban një shampanjë, ku nuk mund të lëmë pa thënë se duket mjaft tërheqëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by B E A T R I X (@beatrixramosaj) on

(Kosova Sot Online)