Sot ka festë në familjen e Shyhrete Behlulit

  • 16 gusht 2019 - 10:23
Sot ka festë në familjen e Shyhrete Behlulit

Nipi i këngëtares Matini sot feston ditëlindjen e dytë, dhe urimet për të nuk kanë të ndalur,

Ndër urimet e shumta që ka marrë vogëlushi, tërheq vëmendjen ajo e gjyshes së tij këngëtares së njohur Shyhrete Behlulit,shkruan Kosova Sot Online.

Ajo ka publikuar një fotografi të Matinit ku ia ka bashkangjitur edhe një urim, “Urime ditëlindjen o mjalti jem”,ka shkruar këngëtarja.

Ne i urojmë Matinit edhe  100 të lumtura!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Shyhrete Behluli Official (@shyhrete_behluli) on

(Kosova Sot Online)