Pas kësaj video djema mendojuni mirë kur ta ngacmoni Oriolën

  • 16 gusht 2019 - 13:51
Pas kësaj video djema mendojuni mirë kur ta ngacmoni Oriolën

Modelja e njohur Oriola Marashi  është shumë aktive në rrjetin socila Inatgram.

Ajo herë pas herë publikon foto dhe video që nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

E së fundmi modelja ka kaluar pushimet e saja në Ibiza të Spanjës nga ku ka publikuar foto dhe video të ndryshme.

Oriola ka publikuar një video ku shfaqet duke bërë boks me një fuqi të paparë!

Videoja besohet se është realizuar gjatë pushimeve me miqtë në Spanjë, pasi dëgjohen edhe brohoritjet e tyre për miken që gjuan me sa fuqi ka.

 Djema, kur të mendoheni për t’i folur Oriolës rrugës, kini parasysh këtë grusht!

 

(Kosova Sot Online)