Me lot në sy Anwar i tregon Dua Lipës se është i dashuruar marrëzisht

  • 16 gusht 2019 - 15:36
Me lot në sy Anwar i tregon Dua Lipës se është i dashuruar marrëzisht

Anwar Hadid duket shumë i dashuruar dhe këtë na e tregon sa herë që ka mundësi!

Jo vetëm që shoqërohen bashkë pothuajse tërë kohën por edhe postimet, dedikimet në rrjetet sociale nuk mungojnë duke treguar kështu dashurinë që ekziston mes tyre.

Së fundmi, Anwari ka shpërndarë një video në instastoryn e tij duke iu treguar dhe njëherë tjetër gjithë fansave që ka në Instagram, sa shumë e do ai të dashurën e tij.

Në video shfaqet Dua Lipa duke kërcyer ndërkohë që Anëari e ka filmuar.

Videon e ka shoqëruar me ikona që përdoren kur dëshiron të thuash “është kaq e mirë sa nuk mundem as ta besoj që është e vërtetë, më vjen të qaj”  dhe me disa zemra.

(Kosova Sot Online)