Zhvishet nëna e Rita Orës, shikoni sa e bukur duket në bikini

  • 17 gusht 2019 - 15:58
Zhvishet nëna e Rita Orës, shikoni sa e bukur duket në bikini

Nëna e këngëtares së njohur Rita Ora,Vera ka befasuar më fotot e publikuar në rrjetin social Instagram.

Ajo është duke i shijuar pushimet në Ulqin, dhe kohë pas kohë ka postuar foto në bikini,shkruana Kosova Sot Online.

Në postimin e fundit ajo shihet e veshur me bikine të bardha dhe taka,padyshim se duket mjaftë seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vera Ora (@veraora) on

(Kosova Sot Online)