Elvana Gjata nxjerr gjoksin dhe tërbon ndjekësit

  • 18 gusht 2019 - 11:37
Elvana Gjata nxjerr gjoksin dhe tërbon ndjekësit

Ka veshur një fustan të dizajnuar nga miku i saj Valdrin Sahiti.

E me këtë pamje, Elvana Gjata ka mahnitur gjithë ata që e ndjekin në rrjetet sociale

Këngëtarja ka hedhur dy foto në Instagram, ku edhe njëherë tregoi që është bombastike te gjoksi.

Një imazh si ky, u komentua në forma të ndryshme.

 

(Kosova Sot Online)