Eli Fara nuk po di të plaket, ajo shfaqet mjaft sharmante

  • 18 gusht 2019 - 15:40
Eli Fara nuk po di të plaket, ajo shfaqet mjaft sharmante

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Eli Fara është këngëtare e cila njihet për zërin e saj unik dhe për dukjen e saj rinore, përkundër moshës që ka, shkruan, Kosova Sot Online.

Ajo së fundi, ka postuar një fotografi me ngjyra bardh e zi, në rrjetin social "Instagram". Lirisht mund të thuhet së Fara, po duket mjaft e bukur dhe sharmante si gjithmonë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eli Fara (@elifaramari) on

(Kosova Sot Online)