Selfija e Lorit për këtë të Dielë, ju lë pa frymë

  • 18 gusht 2019 - 16:45
Selfija e Lorit për këtë të Dielë, ju lë pa frymë

Këngëtarja e dashur për publikun Lori Kaçka, krahas ahengjeve të shumëta që i ka në agjendë përgjatë kësaj sezone, nuk e anashkalon vetën për asnjë moment, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Këtë të Dielë, Lori ka vendosur ta kënaq shpirtin me një gjiro me veturën e saj, derisa ka realizuar dhe një selfije në udhëtim e sipër, ku po duket shumë në formë dhe e gatshme për ta djegur atmosferën në çdo vend ku këndon.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Lori Loreta Kacka (@lori_loreta_kacka) on


(Kosova Sot Online)