Zbulohet sekreti i Bleona Qeretit, këto janë ushtrimet që e mbajnë në formë

  • 18 gusht 2019 - 22:43
Zbulohet sekreti i Bleona Qeretit, këto janë ushtrimet që e mbajnë në formë

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti njihet për kujdesin që i kushton linjave të saja, shkruan gazeta "Kosova Sot Online".

Prandaj jo rastësisht në çdo event ku merrë pjesë, fokusi i mediave është të asetet e saja bombastike.

E përmes një video, që këngëtarja ka ndarë me ndjeksit e saj, tregon ushtrimet të cilat i praktikon, për të arritur rezultatin e dëshiruar.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bleona (@bleona) on

Së fundmi, Bleona ka bërë të ditur që ka lidhur kontratë me një kompani të njohur në Amerikë “Taryn Brown Company” e cila merret me promovimin dhe me projekte të ndryshme muzikore. Kontrata në fjalë pritet të bëjë bujë në karrierën e Bleonës sepse vetë drejtoresha e kompanisë, Taryn Brown, ka ndihmuar në ngritjen e karrierës të shumë yjeve të njohur botërorë.

Image


(Kosova Sot Online)