Mira Janji sot ka festë, kjo është arsyeja

  • 19 gusht 2019 - 20:32
Mira Janji sot ka festë, kjo është arsyeja

Këngëtarja Mira Janji krahas mbrëmjeve muzikore  ku është e ftuar të këndojë, po gjenë kohë edhe për plazh, shkruan gazeta "Kosova Sot Online.

Image

Derisa sot më shumë se asnjëherë, këngëtarja ka arsye për të qenë e lumtur, pasi pikërisht sot feston ditëlindjen, andaj dhe hareja për të nuk mungon.

Image

(Kosova Sot Online)